Akumulatora remontētājs 2-32S 15A 20A 25A litija akumulatora automātiskais ekvalaizers HTB-J32S25A
Produkta informācija
Produkta tagi
Specifikācijas
Heltec litija akumulatora ekvalaizera specifikācijas:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Produkta informācija
Zīmola nosaukums: HeltecBMS
Izcelsme: Kontinentālā Ķīna
Sertifikācija: EEIA
Garantija: 3 mēneši
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab.
Akumulatora tips: Ternārais litijs, litija dzelzs fosfāts, titāna kobalta litijs
Nominālais spriegums: Līdzstrāva 12 V
Remonta diapazons: 2-24S/2-32S
Balansēšanas strāva: 15A/20A/25A
Izmērs: 360 * 290 * 170 mm
Pielāgošana
  • Pielāgots logotips
  • Pielāgots iepakojums
  • Grafikas pielāgošana
Iepakojums
1. Akumulatora remontētājs *1 komplekts.
2. Antistatisks maisiņš, antistatisks sūklis un gofrēts korpuss.
Pirkuma informācija
  • Piegāde no:
    1. Uzņēmums/rūpnīca Ķīnā
    2. Noliktavas Amerikas Savienotajās Valstīs/Polijā/Krievijas/Brazīlijā
    Sazinieties ar mumsvienoties par piegādes detaļām
  • Apmaksa: Ieteicams 100% TT
  • Atgriešana un atmaksa: Tiesības uz atgriešanu un atmaksu
Funkcijas
  • Nominālais spriegums: DC12V
  • Remonta diapazons: 2-32S
  • Balansēšanas strāva: 15A/20A/25A (regulējama)
Darbības princips
① Manuāla izlīdzināšana
② Automātiska izlīdzināšana
③ Uzlādes izlīdzināšana
Lādiņa izlīdzināšanas iestatīšanas parametri ir šādi:
Litija dzelzs fosfāta līdzsvara parametri:
Monomēru pārsprieguma aizsardzība: 3,650 V Monomēru pārsprieguma atjaunošana: 3,650 V Piespiedu izlīdzināšanas spriegums: 3,650 V
Izlīdzināšanas sākuma spriegums tiek iestatīts uz zemāko virknes sprieguma vērtību = V, izlīdzināšanas monomēra sprieguma starpība: 0,005 V, un izlīdzināšanas strāvas proporcija: 5% ~ 100%
Trīskāršā litija uzlādes izlīdzināšanas parametri:
Monomēru pārsprieguma aizsardzība: 4,250 V Monomēru pārsprieguma atjaunošana: 4,200 V Piespiedu izlīdzināšanas spriegums: 4,250 V
Izlīdzināšanas sākuma spriegums: 4.000V Izlīdzināšanas monomēra sprieguma starpība: 0.005V Izlīdzināšanas strāvas attiecība: 5%~100%
Uzlādes izlīdzināšanas laikā ierīces priekšējā paneļa "akumulatora negatīvais pols" jāpievieno akumulatora bloka kopējam negatīvajam polam, lādētāja negatīvais pols jāpievieno ierīces priekšējā paneļa "uzlādes negatīvajam polam", un lādētāja pozitīvais pols jāpievieno akumulatora pozitīvajam polam. Pirms ieiešanas līdzsvarotā stāvoklī uzlādes strāva nedrīkst pārsniegt 25A, uzlādes strāva nedrīkst pārsniegt 5A, kad tā sasniedz līdzsvarotu sākumu (litija dzelzs fosfāts 3,450 V / trīskāršais litijs 4,00 V), un maza strāvas balansa efekts būs labāks.
Akumulatora balansēšanas iekārta (7)
Akumulatora balansēšanas iekārta (6)
Modeļa izvēle
Tehniskais indekss Produkta modelis
Modelis HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Piemērojamās akumulatoru virknes 2–24 S 2-32S
Piemērojamais akumulatora tips LFP/NCM/LTO
Maksimālā balansēšanas strāva 25A 15A 20A 25A
Litija dzelzs fosfāta līdzsvara parametri Monomēru pārsprieguma aizsardzība: 3,65 V
Monomēra pārsprieguma atgūšana: 3,65 V
Piespiedu izlīdzināšanas spriegums: 3,65 V
Izlīdzināšanas monomēra sprieguma starpība: 0,005 V
Izlīdzināšanas strāvas proporcija: 5% ~ 100%
Trīskāršā litija līdzsvara parametri Monomēru pārsprieguma aizsardzība: 4,25 V
Monomēra pārsprieguma atgūšana: 4,2 V
Piespiedu izlīdzināšanas spriegums: 4,25 V
Izlīdzināšanas sākuma spriegums: 4V
Izlīdzināšanas strāvas attiecība: 5% ~ 100%
Izmērs (cm) 36*29*17
Svars (kg) 6.5 9.5
Piezīme
② Uzlādes izlīdzināšanas laikā ierīces priekšējā paneļa "akumulatora negatīvais pols" jāpievieno visa akumulatora bloka negatīvajam polam, lādētāja negatīvais pols jāpievieno ierīces priekšējā paneļa "uzlādes negatīvajam polam", un lādētāja pozitīvais pols jāpievieno akumulatora pozitīvajam polam. Pirms līdzsvara stāvokļa sasniegšanas uzlādes strāva nedrīkst pārsniegt 25 A, un, sasniedzot līdzsvaru (litija dzelzs fosfāts 3,45 V/ternārais litijs 4 V), uzlādes strāva nedrīkst pārsniegt 5 A. Mazāka strāvas līdzsvara efekts būs labāks.
③ Papildu barošanas avots
  • 0–120 V sistēmas patēriņš (līdz 24 s); 0–135 V sistēmas patēriņš (līdz 32 s).
  • Vienfāzes 220 V barošanas avots.
  • Strāvas parametrs: 0–8 A/10 A.